Privaatsuspoliitika

Kes me oleme

Meie veebileht on: digi.kirjastusmaurus.ee. Veebilehe omanik on OÜ Maurus Kirjastus (registrikood 12006031).

Milliseid andmeid me kogume ja miks

Kontaktivorm

Kontaktivormi kasutamisel edastad meile enda nime ja meiliaadressi, mida kasutame sulle vastamiseks. Neid andmeid kasutatakse vaid ettevõttesiseselt ning ei jagata kolmandate osapooltega.

Küpsised

Kui soovid meie lehte kasutada, siis pead nõustuma küpsiste kasutamisega, muul juhul ei toimi leht ootuspäraselt.

Kui märgistad ruudu “Jäta mind sisselogituks”, siis hoitakse sind sisselogituna 2 nädalat. Kui logid oma kontolt välja, siis eemaldatakse sisselogimisküpsised ja pead järgmisel korral uuesti sisse logima.

Soovitame avalikult kasutatavas arvutis või seadmes seda ruutu mitte märkida, kuid isiklikus seadmes võib seda märgistada.

Statistika

Kõikide külastajate kohta kogutakse anonüümset statistikat, mida ei saa isikuga seostada. Lehele on paigaldatud Google Analytics, mis annab meile infot näiteks selle kohta, kui palju on lehel külastajaid, millised lehed on kõige populaarsemad, milliste otsingusõnadega lehele jõutakse jne. See info aitab meil teha lehel muudatusi, et kasutajate ootustele paremini vastata.

Kellega me andmeid jagame

Isikuandmeid kasutatakse vaid ettevõttesiseselt, et kindlaks teha, millised õppematerjalid on vastavale kasutajale lubatud (tehtud ja tasutud tellimuse alusel). Kolmanda osapoolega jagab kasutaja ise oma andmeid siis, kui teeb digiõpiku tellimuse läbi meie tellimiskeskkonna, see tähendab, et isikuandmed ja tellimuse andmed salvestuvad meie tellimiskeskkonna teenusepakkuja andmebaasi. Anonüümselt kogub lehe külastajate üldist statistikat Google Analytics, kuid neid andmeid ei ole võimalik isikuga seostada.

Kaua me andmeid hoiame

Registreerunud kasutajate andmeid hoiame seni, kuni kasutajal on meie lehel konto. Andmeid näevad veebilehe haldurid ning müügijuht. Andmeid kasutame selleks, et kindlaks teha, millistele õppematerjalidele saame kasutajale ligipääsu lubada.

Kasutajanime ja meiliaadressi muutmine ei ole lubatud. Soovi korral saab muuta oma salasõna. Andmete muutmiseks või uue konto avamiseks võtke meiega ühendust.

Soovi korral on võimalik kasutajal oma konto kustutada. Selle tulemusena kustutatakse kasutaja andmed.

Millised õigused sul seoses enda andmetega on

Sul on õigus meilt küsida, milliseid andmeid me sinu kohta omame. Sul on õigus enda konto ise kustutada või paluda meil seda sinu eest teha – selle tegevuse tulemusena kustutatakse kasutaja andmed sellel lehel. See hõlmab isiklikke andmeid, mitte neid, mida hoitakse halduslike, õiguslike, tehniliste või turvalisuse eesmärkide nimel.

Sinu kontaktandmed

Võime kasutada sinu meiliaadressi, et sind lehega seotud olulistest muutustest teavitada, saata sulle küsitlusi või võtta ühendust muudel veebilehe kasutamist puudutavatel teemadel.

Muud küsimused

Muude küsimuste korral võta meiega ühendust.